Pr@ca wNet

RODO

Strona główna » RODO

Informacje dotyczące przetwarzania danych w ramach witryny Pr@ca wNet

1. Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Powiatowy Urząd Pracy w Iławie z siedzibą przy ul. 1 Maja 8B, 14-200 Iława, który jest reprezentowany przez Dyrektora Urzędu.

Można się z nim skontaktować pisemnie na adres siedziby administratora.

2. Inspektor ochrony danych

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych (IOD). Można się skontaktować poprzez e-mail: iod@ilawa.praca.gov.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

3. Cel i podstawy przetwarzania

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usług witryny Pr@ca wNet. Podstawą przetwarzania Państwa danych jest:

Państwa dane mogą być także przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f – w celu badań związanych z funkcjonowaniem portalu (ankiety) a także zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia oraz obrony przed roszczeniami.

4. Odbiorcy danych osobowych

Państwa dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowy na świadczenie usług serwisowych systemu informatycznego oraz usługi hostingu.

5. Okres przechowywania danych

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres posiadania konta w witrynie Pr@ca wNet. Usunięcie konta jest jednoznaczne z usunięciem Państwa danych z serwisu (szczegółowe informacje na temat zasad usuwania kont znajdują się w Regulaminie)

Po usunięciu konta Państwa dane będą nadal przechowywane w codziennych kopiach bezpieczeństwa, jednak przez okres nie dłuższy niż 30 dni.

6. Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

7. Informacja o wymogu podania danych

Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne w celu skorzystania z usług portalu Pr@ca wNet.Potrzebujesz pomocy? Odpowiemy tak szybko jak to możliwe

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt.

* Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia
W projekcie biorą udział

Starostwo Powiatowe w IławiePowiatowy Urząd Pracy w IławieOśrodek Wspierania Przedsiębiorczości - Inkubator Technologiczny w IławieUrząd Miasta IławyUrząd Miasta LubawaIława Urząd Gminy Lubawa Urząd Gminy Urząd Miejski Kisielice Urząd Miejski Susz Urząd Miejski Zalewo

Copyright © pracawnet.pl Stworzone przez Cormo Sp. z o.o.
TOP