Pr@ca wNet

Dla pracowników

Strona główna » Dla pracowników

Zakładając konto na naszej platformie, Twój profil trafi do bazy zweryfikowanych kandydatów. Dostęp do niej będą mają wyłącznie zweryfikowani pracodawcy. Pracodawca otrzyma Twoje dane dopiero po próbie nawiązania kontaktu i wyrażeniu przez Ciebie zgody.

Wypełnienie poniższego formularza jest niezbędne do założenia konta i stworzenia Twojej wizytówki na platformie Pr@ca wNet. Prosimy o staranne wypełnienie formularza. Podane dane wykorzystane zostaną przez kreator CV do wygenerowania życiorysu zawodowego.

Aby założyć konto i stworzyć swoją wizytówkę, kliknij w pole „Dodaj CV i załóż konto”. Jeśli już to zrobiłeś i chcesz pobrać swoje CV, kliknij w pole „Pobierz CV w PDF” (CV dostępne będzie jeszcze przed akceptacją Twojej wizytówki przez nasz zespół).

Jeśli pracodawca poprosi o dostęp do Twojego CV i danych kontaktowych, odpowiedni komunikat pojawi się poniżej.


Jeżeli jesteś pierwszy raz na Pr@ca w Net

Dodaj CV i załóż konto

Jeżeli masz już konto w Pr@ca w Net

Zaloguj się

W projekcie biorą udział

Starostwo Powiatowe w IławiePowiatowy Urząd Pracy w IławieOśrodek Wspierania Przedsiębiorczości - Inkubator Technologiczny w IławieUrząd Miasta IławyUrząd Miasta LubawaIława Urząd Gminy Lubawa Urząd Gminy Urząd Miejski Kisielice Urząd Miejski Susz Urząd Miejski Zalewo

Copyright © pracawnet.pl Stworzone przez Cormo Sp. z o.o.
TOP