Pr@ca wNet

Dodaj firmę

Strona główna » Dla pracodawców » Dodaj firmę

Zakładając konto na naszej platformie, Twój profil trafi do bazy zweryfikowanych firm. Umożliwi to późniejszy kontakt z kandydatami, zarejestrowanymi w naszej bazie.

Pierwszym etapem założenia konta na platformie Pr@ca wNet jest zapoznanie się z Regulaminem. Przeczytaj uważnie Regulamin. Jeżeli zgadzasz się ze wszystkimi jego postanowieniami oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych, zaznacz stosowne pola, wypełnił poniższy formularz i kliknij pole „dodaj”.

Pamiętaj, że wypełnienie poniższego formularza jest niezbędne do założenia konta i stworzenia wizytówki pracodawcy na platformie Pr@ca wNet. Prosimy o staranne wypełnienie formularza i sprawdzenie, czy wszystkie pola zostały uzupełnione poprawnie.

W każdej chwili możesz usunąć swoją wizytówkę z bazy lub zmienić hasło, korzystając z opcji „Zarządzanie kontem”.

Dane kontaktowe do koordynatorów Pr@ca wNet znajdują się w stopce.

  • Wpisz numer NIP w formacie 10 cyfr bez spacji

  • Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu korzystania z usług portalu Pr@ca wNet zgodnie z Regulaminem

Wypełnienie pól oznaczonych (*) jest obowiązkowe

W projekcie biorą udział

Starostwo Powiatowe w IławiePowiatowy Urząd Pracy w IławieOśrodek Wspierania Przedsiębiorczości - Inkubator Technologiczny w IławieUrząd Miasta IławyUrząd Miasta LubawaIława Urząd Gminy Lubawa Urząd Gminy Urząd Miejski Kisielice Urząd Miejski Susz Urząd Miejski Zalewo

Copyright © pracawnet.pl Stworzone przez Cormo Sp. z o.o.
TOP